Riis bilglass er Norges største Bilglasskjede med ca 120 verksteder over hele landet. På steder hvor vi ikke har egne verksted har vi Riis Bilglass Servicepartnere. Dette er samarbeidende verksteder som utfører reparasjon og skifte av bilglass i henhold til våre høye standarder og kvalitet. Har du ikke et Riis Bilglass verksted i nærheten av der du bor, anbefaler vi deg å ta kontakt med en av våre servicepartnere.

Følgende verksted er Riis Bilglass Servicepartnere:

Sted Navn Tlf E-post
Alvdal Tronsli Bil og Karosseri AS 62 48 70 94

 tronsli@tronsli.no

Aure Vean Bil og Ladbruk as 71 64 63 45

 post@veanbil.no

Bosberg Nik.Haugrønning AS 91 76 09 33

 kristian@haugronning.no 

Bjerkvik Storås Auto AS 76 95 21 66

 firma@storosauto.no

Bjørnevatn Bilhuset AS 78 97 07 60

 post@bilhuset.as

Brekstad Leira Bil AS 46 43 06 21

 roar.dehli@leirabil.no

Bjugn Bugge Bil AS 90 55 69 55

 bugge@buggebil.no

Brønnøysund Brønnøy Bilskade AS 99 51 65 21

 post@bilogdekksenter.no

Bardufoss Lundberg Bilservice AS 77 83 09 10  elnar@bilxtra.no
Ballangen Ballangen Bil og Båt AS 76 92 80 00  da-thom@hotmail.com
Beitstad Beitstad Bil AS 74 14 88 00  bilglass@beitstadbil.no
Byneset Nik.Haugrønning AS 91 76 09 33  kristian@haugronning.no
Braskereidfoss TK Økonomitrimming AS 62 42 36 05  marius@tktrimming.tk
Dal Romerike bilglass og lakk AS 93 21 17 66  einarmorthen@gmail.com
Dalholen Haugen Bilverksted AS 62 49 30 32  haugenbil@bbnett.no
Dombås Dombås Bil AS 61 24 16 12  dombas.bi@lesja-data.no
Dokka Haraldsen Auto AS 61 11 33 40  morten@haraldsenauto.no  
Dovre Høyveg Mekaniske Verksted 61 24 04 33  hoyveg@hoyveg.no
Eide Skjevik Bilverksted AS 71 29 96 99  skjevik@skjevikbilverksted.no
Etne Etne Auto As 53 22 54 06  karroseri@etneauto.no
Follebu Follebu Bil AS 95 07 76 41   post@follebubil.no 
Frosta Bilservice Frosta 74 80 87 00  post@bilservicefrosta.no
Frøya Frøya Auto AS 72 44 88 60  froe-a@online.no
Førde Førde Auto 53 74 73 11  foerdeauto@boschcarservice.no
Finnsnes Frontruta Bilglass AS 77 84 25 15  post@frontruta.no
Flisa Flisa Bil 62 95 19 10  flisabil@online.no
Flekkefjord EH Bilsenter AS 38 37 28 86  e.h.bilsenter@boschcarservice.no
Fåvang Borgedal Bilservice AS 61 28 01 00  borgedal@automester.no
Grong Namsen Auto 90 92 29 99  harald@namsenauto.no
Heggenes Sebu Bil og Bensin AS 61 34 29 35  verksted@sebu.as
Hitra Autosentrum AS 72 44 41 00  post@autohitra.no
Herøy Herøy Bil & Maskin As 75 05 85 33  hebom@online.no
Hundorp Hundorp Auto As 90 94 37 74  robert@hundorpauto.no
Høylandet Høylandet Auto AS 74 32 20 00  odd.olsen@hoylandet-auto.no
Honningsvåg Nordkapp Auto 78 47 62 20  arve@nordkappauto.no
Inderøy Høstland Auto AS 92 45 75 32  kenneth@h-auto.no
Kirkenes Sør Varanger Bilteknikk AS 78 99 33 58  lasse@bilteknikk.no
Konsvikosen Kvina Auto AS 75 09 27 22  kv.auto@online.no 
Korsvegen Hølonda Auto 72 87 12 95  postmaster@holondaauto.no
Kviteseid Kviteseid Glasservice AS 90 79 80 22  stian@kviteseidglass.no
Kolvereid Nærøy Bil AS 74 39 57 01  naroybil@automester.no
Kyrksæterøra Blakstad Auto AS 72 45 00 00  geir@blakstad.as
Lakselv Bilxtra Lakselv 78 46 21 11  lakselv@bilxtra.no
Lom Steinar Skaansar og Sønn AS 61 21 10 41  sskaansa@online.no
Lensvik Indergård Bilverksted 72 49 25 96  post@follebubil.no  
Leksvik Robertsen Butikk og verksted 74 85 81 00  butikk@robertsen-as.no
Lundamo Lundamo Bilservice AS 47 77 10 77  verksted@lundamobilservice.no
Løkken Verk Svinsås Auto AS 72 49 71 00  om@svinsaas-auto.no 
Lærdal West Maskin AS 57 66 93 05  bjarne@west-maskin.no
Melhus Bilglass Senteret 46 77 23 53  bilglass-senteret@live.no
Mesingset Peder Orø Skar 71 53 45 29  p-skar@online.no
Minnesund Holte Ruta AL 91 86 93 64  leifholtet@live.no
Myre Øksnes Bil og Maskin AS 76 11 91 70  alf@oksnes.as
Nesbyen Nesbyen Bilskadesenter 32 07 04 20  postmaster@nesbyenbilskadesenter.no
Nordfjordeid PS Bil AS 57 86 12 11  paalind@online.no  
Oppdal Total Autoservice AS 72 42 27 06  ivar@totalautoservice.no
Orkanger Orkla Isolerglass AS 72 48 10 45  storlia@gmail.com
Otta Otta Karosseri og Lakk 97 73 81 00  firmapost@oklas.no 
Otnes Rønnings Bilverksted AS 62 46 72 02  robilas@online.no
Rena Rena Bilberging 62 44 44 50  rune@towman.no
Risøyhamn Nye Vøling Auto AS 76 14 71 60  nyevoling@nordlysnett.no
Rissa Bilhjelp1 AS 73 85 44 40  post@bilhjelp1.no
Rødberg Grangaard Vikan AS 32 74 15 00  post@grandgaardvikan.no
Røros Røros Bilskade AS 72 41 18 00  post@rorosbilskade.no
Rørvik Høylandet Auto AS 74 39 00 66  ajs@holandet-auto.no
Singsås Huus Bil AS 72 43 54 98  huusas@start.no
Snåsa Midt Norge Bil Snåsa AS 90 57 14 34  eggen75@hotmail.com
Skjåk Skjåk Bil AS 61 21 36 70  lars.aanstad@nettbuss.no
Storslett Storslett Auto AS 77 77 09 00  andre@storslett-auto.no
Stryn Stryn Mek.verksted 57 87 67 50  rolf@strynmek.no
Sømna Berg Service AS 75 02 84 77  runar@bergservice.no
Sørkjosen Reisa Bilsenter AS 77 77 02 80  skade@reisabilsenter.no
Smøla Smøla Bilservice AS 71 54 49 00  firmapost@smola.no
Søgne bilen din As 38 05 17 10  post@bilendin.com
Sortland Autoskade Vesterålen AS 76 11 21 60  autoskade@biltrend.no
Sokndal Aarhaugs Bilverksted AS 73 43 32 60  post@aarhaug.no
Sannidal Sannidal Bilverksted 35 98 65 00  post@sannidal-bilv.no
Sandnessjøen Boreal Transport Nord AS 41 50 32 74  jan-gunnar-johansen@boreal.no
Surnadal Tellesbø Karroseri 71 66 12 08  bjarne@tellesbo.no
Suldal Suldal Bilakkering AS 99 55 77 99  post@suldal-billakkering.no
Sykkylven Autodoktoren 99 01 72 05  autodoktoren@automester.no
Sømna Berg Service AS 75 02 84 77  runar@bergservice.no
Stryn Stryn Mek.Verksted 57 87 67 50

 rolf@strynmek.no

Sirdal Sirdal Bilverksted AS 38 37 00 70  post@sirdalbil.no
Tynset Bilskadesenteret Tynset AS 62 47 22 20  post@bilskader.info
Tydal Tydal Bil og Landbruk 73 81 54 80  tydalbil@frisurf.no
Tau Tau Auto AS 51 74 65 90  post@tauauto.no
Vadsø  Vadsø Bil og Motor 78 95 20 44  jorgen@bilogmotor.no  
Vedgårdshei Vegårdshei Motorsenter 37 16 92 02  geir@vegarsheimotorsenter.no
Volda Furene Bil AS 97 58 44 02  jens@fur-bil.no
Vågamo Skogen Bil AS 61 23 22 22  firmapost@skogenbil.no
Våler i Solør Mobakk Bil og Service AS 62 42 18 00  post@mobakkbil.no
Åmot Glassmester Halvorsen  32 78 44 80  post@glassmester-halvorsen.no
Åfjord Fosen Verkstedsenter AS 72 53 14 40  pal.larsen@tronderbilene.no
Åsen Åsen Servicesenter AS 74 40 52 55  aasenservice@hagnes.no